Dopharma privatumo politika

Gegužės 18 d.

Dopharma yra atsakinga už asmeninių duomenų naudojimą, kaip nurodyta šiame pareiškime. Remdamiesi Duomenų Apsaugos Reglametu (BDAR), norime Jus informuoti kaip mes kaupiame, apdorojame ir saugome duomenis.

Asmeniniai duomenys, kuriais mes naudojamės:

Dopharma naudojasi Jūsų asmeniniais duomenimis, nes Jūs rankatės mūsų teikiamas paslaugas ir/ar pasidalinate jais su mumis. Žemiau galite matyti informaciją, kurią saugome apie klientus:
– Vardas ir pavardė
– Lytis
– Gimimo data
– Gimimo vieta
– Adresas
– Telefono numeris
– Elektroninis paštas
– Vieta, stebėjimo duomenys
– Banko sąskaitos numeris

Kokiu tikslu ir kokias leistinais pagrindais mes kaupiame asmeninius duomenis:

Dopharma naudojasi Jūsų asmeniniais duomenimis dėl:
– Mokėjimų valdymo
– Naujienlaiškių ir/ar elektroninių laiškų, pranešimų siuntimo
– Susisiekimo skambučiu ar el. laišku, užtikrinant paslaugas
– Pranešimo apie paslaugų ir/ar produktų pasikeitimus
– Galimybės susikurti kliento paskyrą
– Prekių ir paslaugų pristatymo
– Pakvietimų į renginius išsiuntimo
– Tyrimų, jei klientai nusprendžia bendradariauti
– Problemų tyrimo ir sprendimo, dalyvaujant techninės pagalbos, tyrimų atstovams,
– Pagalbos (techninės, mokslinės), atliekant tyrimus, kai klientai nusprendžia bendradarbiauti (problemų nagrinėjimas ir spredimas)
– Pasiūlymų ir sutarčių tarp tiekėjų ir klientų.

Automatinis sprendimų priėmimas:

Dopharma nepriima automatinių sprendimų, remiantis automatizuotomis sistemomis, kai sprendimai gali turėti rimtų pasekmių žmonėms. Tokie sprendimai yra atliekami naudojant kompiuterines programas ar sistemas, neįtraukiant į procesą žmogaus (pavyzdžiui Dopharma darbuotojo).

Kaip ilgai mes saugome asmeninius duomenis:

Jūsų duomenys saugomi tiek laiko, kiek reikalinga užtikrinti legalius verslo tikslus, remiantis galiojančiais teisės aktais ir taisyklėmis. Jūsų duomenys kaupiami centralizuotai Raamsdonksveer, Nyderlanduose.

Dalinimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis:

Dopharma nesidalina duomenimis su trečiosiomis šalimis.
Dopharma nepardavinės Jūsų informacijos trečiosioms šalims ir pateiks šią informciją tik tais atvejais, jei tai reikalinga įvykdyti susitarimą arba laikytis teisinių įsipareigojimų. Su kompanijomis, kurios apdoroja Jūsų duomenis pagal užsakymą, mes sudarome sutartį, kad užtikrintumėm to paties lygio saugumą ir konfidencialumą. Dopharma išlieka atsakinga už šias duomenų apdorojimo operacijas.

Slapukai ir kitos mūsų naudojamos priemonės:

Dopharma naudoja tik techninius, funkcinius ir analitinius slapukus, kurie nepažeižia Jūsų privatumo. Slapukas yra mažas teksto failas, kuris saugomas Jūsų kompiuteryje, planšiatiniame kompiuteryje arba išmaniajame telefone, nuo tada kai pirmą kartą apsilankote mūsų puslapyje. Slapukai yra reikalingi techniniam puslapio funkcianavimui ir Jūsų patogiam naudojimuisi puslapiu. Jie užtikrina, kad svetainė tinkamai veikia ir prisimena, pavyzdžiui, Jūsų pageidavimus. Tai taip pat leidžia mums optimizuoti mūsų tinklapį. Galite atsisakyti slapukų, nustatydami savo naršyklėje, kad ji daugiau neišsaugotų slapukų. Be to, galite ištrinti visą anksčiau išsaugotą informaciją, naudodami naršyklės nustatymus.

Peržiūrėkite, keiskite arba ištrinkite duomenis:

Jūs turite teisę peržiūrėti, taisyti ar ištrinti savo asmeninius duomenis. Be to, jūs turite teisę atšaukti savo sutikimą duomenų tvarkymui arba prieštarauti, kad Dopharma naudotų Jūsų asmeninius duomenis, ir turite teisę į duomenų perdavimą. Tai reiškia, kad galite pateikti mums prašymą dėl asmeninių duomenų, kuriuos mes saugome kompiuterio byloje, jums ar kitai Jūsų paminėtai organizacijai. Galite atsiųsti prašymą dėl Jūsų asmeninių duomenų prieigos, taisymo, ištrynimo ar duomenų perdavimo arba prašymo atšaukti savo sutikimą arba prieštaravimą dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo „[email protected]”.
Kad įsitikintumėm, kad prašymas dėl prieigos yra Jūsų, o ne ko nors kito, prašome atsiųsti tapatybės dokumentų kopiją su prašymu, nuskenuoti paso nuotrauką, MRZ (mašininio skaitymo zona, juostelė su numeriais, esančiais paso apačioje), paso numerį. Tai apsaugos Jūsų privatumą. Mes atsakysime kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per keturias savaites nuo Jūsų prašymo pateikimo.

Kaip mes apsaugome asmens duomenis:

„Dopharma” atsakingai saugo Jūsų duomenis ir imasi tinkamų priemonių, kad būtų išvengta piktnaudžiavimo, praradimo, neteisėtos prieigos, nepageidaujamo atskleidimo ir neteisėto pakeitimo.
Priemonės buvo priimtos žingsnis po žingsnio:
• nustatytos informacijos saugumo procedūros. Į jas įtrauktos taisyklės ir priemonės. Priimtos taisyklės, reglamentuojančios prieigą prie sistemų, slaptažodžių politika, prieigos kontrolė ir saugumo priemonės.
• Nustatyta procedūra, skirta duomenų tvarkymui ir tvarkymui.
• Serveriai kuria atsargines kopijas kasdien, kad būtų išvengta žalos ar duomenų (asmeninių) praradimo.
• Buvo parengtas verslo tęstinumo planas, užtikrinantis paslaugų tęstinumą sistemos gedimo atveju.
• Programa buvo nustatyta, kad programos būtų atnaujintos.
• Buvo sukurta procedūra kaip sunaikinti seną įrangą ir duomenų laikmenas.
• Darbuotojai žino procedūrų turinį, kuris yra mūsų kokybiškos sistemos dalis.
• Užkarda naudojama norint užkirsti kelią nepageidaujamai prieigai už įmonės ribų.
• Jei įmanoma, įdiegiama ir aktyvi antivirusinė ir antimalware programinė įranga.
• SPF yra interneto standartas, kurį naudojame, kad neleistume gauti el. laiškų, kuriuose yra virusų ar kenkėjiškų programų, kurie yra skirti gauti asmeninius (prisijungimo duomenis) mūsų vardu;
• TLS (anksčiau SSL) naudojamas saugiam duomenų perdavimui per interneto ryšį. Tai galite pamatyti adreso juostoje “http” ir adreso juostoje (spyna).

Turite klausimų dėl privatumo?

Dėl klausimų, komentarų ar skundų dėl privatumo ir duomenų apsaugos kreipkitės į mūsų privatumo kontaktinius asmenis, Jessica de Beukelaar (patarėja teisiniais klausimais) arba Robert van Haren (duomenų apsaugos specialistas). Galite susisiekti su mumis el. pašto adresu [email protected] arba telefonu +31 (0) 162-582000.

Kontaktiniai duomenys:

Dopharma Baltic Ltd.
Ukmergės g. 241, LT07108, Vilnius, Lietuva. +370 (5) 210 1335, www.dopharma.lt, [email protected]