Atsakomybes apribojimas

Nors šioje svetainėje pateikta informacija buvo rūpestingai atrinkta, visada yra tikimybė, kad su laiku tam tikra informacija gali pasenti ir būti nebetikslinga.

Šios svetainės turinys gali būti atsisiunčiamas, sisteminamas rinkmenose, spausdinamas ir platinamas tik nekomerciniais tikslais. Dopharma pasilieka teisę bet kuriuo metu, raštu arba pranešant šioje svetainėje, atšaukti minėtos informacijos prieigą bei naudojimosi galimybes, pagal kurias vartotojas automatiškai sutinka nedelsiant nutraukti naudojimąsi šia informacija.

Dopharma neprisiima jokios atsakomybės ar įsipareigojimų dėl paskelbtos klaidingos informacijos šioje svetainėje. Taip pat, Dopharma jokiu būdu neatsako už žalą, patirtą dėl neteisingos informacijos įtraukimo į tinklapį ir (arba) neteisingą jos naudojimą.

Kilus abejonėms dėl pateiktos informacijos rekomenduojama pasikonsultuoti su Dopharma specialistais. Dėl nurodytų vaistų dozių, išlaukos periodų ir etiketėje nenurodytų galimų indikacijų, prašome pasikonsultuoti su savo veterinarijos gydytoju.

Visos nuosavybės teisės susijusios su šia svetaine ir joje esančia informacija priklauso Dopharmai.

© 2017 – Kopijavimo teisės priklauso Dopharma Baltic LTD