Dopharma vebinarų ciklas

,,Pagalba kovoje su kvėpavimo takų ligų patogenais”

Pirmas vebinaras

Vebinarų ciklą pradėsime kviesdami patyrinėti kvėpavimo takus iš arčiau kartu su Vaidu Oberausku ir Nomeda Juodžiukyniene – fiziologijos ir patologijos sričių ekspertais, LSMU dėstytojais ir puikiai akademinėje aplinkoje žinomais specialistais. Vebinaro metu susipažinsime su kvėpavimo takų sandaros ir funkcijų mechanizmais, aiškinsimės kaip atpažinti ligą pagal organų pakitimus ir kokie papildomi tyrimai galėtų būti naudingi.

Data: kovo 4, 2021 14:00 Lietuvos laiku

Tema: Kvėpavimo takai iš arčiau

Antras vebinaras

Antroje dalyje daugiau dėmesio skirsime kvėpavimo takų ligų protrūkių valdymui ir gyvulių gydymui. Bert Cornelis – daugiau nei 20 metų gydymosios patirties sukaupęs veterinarijos gydytojas, Dopharma specialistas, pasidalins nauju požiūriu į kvėpavimo takų ligų gydymą, atkleis naudingas mukolitinių medžiagų savybes ir efektyvius gydymo metodus. Vebinaras anglų kalboje. Vertėjas – Donatas Olšauskas.

Data: kovo 10, 2021 14:00 Lietuvos laiku

Tema: Naujas požiūris į kvėpavimo takų ligų gydymą. Broheksino panaudojimo galimyės.

Trečias vebinaras

Paskutinėje dalyje apie unikalią kvėpavimo takų ligų profilaktiką mums papasakos dažnai į mokslines konferencijas kviečiamas Ripac Labor GmbH laboratorijos vadovas, laboratorinės diagnostikos ir autogeninių vakcinų specialistas Martin Metzner. Vebinaro metu sužinosite kaip veterinarijos gydytojas gali dalyvauti vakcinų gamyboje ir kodėl tai turėtų būti daroma.

Data: kovo 18, 2021 14:00 Lietuvos laiku

Tema: Kvėpavimo takų ligų profilaktika naudojant autogenines vakcinas

 

Pastaba

Norintiems dalyvauti vebinaruose reikalinga resgistracija į kiekvieną vebinarą atskirai. Online registracijas rasite žemiau šiame puslapyje. Užsiregistravę automatiškai gausite patvirtinimo laišką, kuriame bus mėlynai paryškinti žodžiai ,,Click here to Join”. Renginio dieną 14:00 paspauskite ant šių žodžių, tada iššokusiame lange spauskite ,,Launch meeting”, po to ,,Join from your Browser”.

Patvirtinimo laiške taip pat bus nurodyta ši informacija.

(vertimai registracijai: Name – vardas, Last name – pavarde, Email address – el.pašto adresas, Confirm Email address – patvirtinkite el.pašto adresą)