Dopharma dozių vaistų skaičiuoklė

Veterinarui ar ūkininkui yra svarbu teisingai apskaičiuoti vaisto dozę prieš pradedant gydymą. Pristatant Dopharma 2.0 buvo atnaujinta ir dozių skaičiuoklė. Pirmiausia sukūrėme skaičiuoklės versiją anglų kalba. Tuomet pakeitėme formatą ir patobulinome technines charakteristikas.

Dozių skaičiuoklė gali būti naudojama apskaičiuojant vaistų dozę penimoms kiaulėms, broileriams ir veršeliams. Šios skaičiuoklės ypatybė yra tai, kad jūs galite pasirinkti Dopharma vaistą pagal pateiktą firminių pavadinimų sąrašą. Pasirinkus vaistinį preparatą, ekrane pasirodys dozuotės ir gydymo trukmė pagal vaisto charakteristikas.

Kas patobulėjo naujoje Dopharma skaičiuoklėje?

  • Kai jūs atliekate skaičiavimus, jums yra pateikiamos rekomendacijos pagal vidutinį vandens ir pašaro suvartojimą. Žinoma, šiuos skaičius galima reguliuoti. Tokiu būdu galite nustatyti tikslią dozę netgi tuomet, kai dėl ligos išgeriama mažiau vandens arba priešingai – išgeriama daugiau dėl aukštos aplinkos temperatūros.
  • Šiuo atveju, skaičiuojant dozę broileriams, skaičiuoklė prisitaiko prie greito priesvorio. Kai pasirenkate paukščio kūno svorį pirmą gydymo dieną, skaičiuoklė automatiškai parenka svorį kitoms gydymo dienoms.
  • Veršelių gydymo trukmė yra įtraukta į dozės skaičiuoklę.
  • Be to, dozė vienam litrui vandens ar tonai pašaro, visas reikalingas produkto kiekis ir kiekis vienai dienai taip pat bus matomi.
  • Baigus apskaičiavimus, jūs galite sau arba kitam asmeniui rezultatus nusiųsti el.paštu. Žinutėje bus nurodomas galutinis dozės apskaičiavimo rezultatas ir visos reikšmės, suvestos, rezultatui gauti. Prieš siunčiant el.laišką jūs taip galite įtraukti papildomą žinutę.

 

Skaičiuoklę rasite paspaudę ant nuorodos: www.dosagecalculator.dopharma.com.

Džiaugsimės, jei kreipsitės į mus esant pasiūlymams ar klausimams susijusiems su Dopharma dozių skaičiuokle.