Diagnostika ir autogeninės vakcinos

Veterinarijos gydytojui yra svarbu atlikti tikslią diagnostiką ir kokybiškai užtikrinti ligų prevenciją. Svarbų vaidmenį ligų prevencijoje atlieka vakcinacija. Tačiau nevisada yra galimybių taikyti komercinę vakciną, o taip pat tam tikrais atvejais jos netgi yra neefektyvios. Tokiu metu veterinarijos specialistas yra priverstas imtis alternatyvių priemonių, pvz. fermoje įdiegti autogenines vakcinas. Autogeninės vakcinos kuriamos pagal individualius užsakymus, kai iš pažeistų sergančio gyvūno audinių yra išskiriamas ligos sukėlėjas. Tokia vakcina naudojama tos pačios fermos gyvulių prevencijai. Autogeninių vakcinų efektyvumo sekmė labiausiai priklauso nuo diagnostinių tyrimų kokybės.

2017 metų rugsėjį, Dopharma ir RIPAC-LABOR susivienijo, kad kuo daugiau žmonių iš skirtingų valstybių galėtų pasinaudoti diagnostikos paslaugomis ir fermose įdiegti autogenines vakcinas. RIPAC-LABOR specializuojasi autogeninių vakcinų kūrime ir gamyboje. Dopharmos tarptautinės žinios ir patirtis užtikrins, kad kuo daugiau klientų pasinaudotų RIPAC-LABOR paslaugomis. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šio susijungimo naudą ir galimybes, veterinarai gali susisiekti su Dopharma (arba su Dopharma atstovu savo šalyje).

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šį kompanijų susijungimą, veterinarai gali susisiekti su “Dopharma” arba susisiekti su “Dopharma” atstovu savo šalyje.