Healthy Livestock: Žirgai

Dopharma skatina “geriausią praktiką” pilnai remdamasi EPRUMA* idėjomis. Sveiki gyvūnai yra geriausios praktikos esmė. Gyvūnų sveikata yra svarbi gyvūnų gerovei, visuomenės sveikatai ir užtikrinant  optimalų gyvūnų našumą.

Geros veterinarinės praktikos (GVP) yra dalis geriausios praktikos. Pavyzdžiai yra specialios žirgų ligų ir diagnostikos žinios, veterinarinių vaistų veikimo mechanizmo išmanymas ir ilgametė patirtis tikslingai paskiriant ir administruojant veterinarinių vaistų preparatus.

Kaip veterinarinės farmacijos įmonė, Dopharma turi sukaupusi visų, aukščiau išvardintų, žinių. Be to, Dopharma yra įsipareigojusi aprūpinti žirgus kokybiškais veterinariniais preparatais ir, esant tinkamoms sąlygoms, į pasiūlą įtraukti daugiau naujų produktų žirgams. Tai Dopharmą daro vertingu partneriu žirgų veterinarijos gydytojams ir savininkams.Keli pavyzdžiai:

  • Mūsų vet.gydytojų komanda, kurie specializuojasi į skirtingas gyvūnų rūšis
  • Tokio unikalaus produkto vystymas kaip Butagran Equi® (AT, BE, BG, DE, DK, EE, ES, IT, LT, LV, PL, RO, UK).

*EPRUMA – europinė programa skirta atsakingam vaistų naudojimui veterinarinėje medicinoje.

Produktai

Mūsų produktai skirti žirgininkystei:

Mūsų vizija: Healthy Livestock, healthy results

Gyvūlininkystės ūkis yra labai svarbus sveikai ir gerai funkcionuojančiai visuomenei. Vis dėl to šiais laikais šie ūkiai patiria didelį spaudimą. Vis stiprėjantis požiūris į gyvūnų gerovę, didėjantis dėmesys maisto saugai ir stiprėjanti (tarptautiniu mastu) konkurencija kelia iššūkį visai pramonei pasistūmėti link “ateities gyvulininkystės”. Atitinkami pokyčiai yra reikalingi siekiant išspręsti šiuos įvairius, kartais konfliktinius, interesus. Mes tikime, kad pažangi gyvulininkystė yra vienintelis sėkmingas kelias norint pasiekti teigiamų rezultatų.