Healthy Livestock: Paukščiai

Dopharma skatina “geriausią praktiką” pilnai remdamasi EPRUMA* idėjomis. Sveiki gyvūnai ir pažangi gyvulininkystė yra geriausios praktikos esmė. Sveiki gyvuliai yra svarbūs gyvūnų gerovei, visuomenės sveikatai ir optimaliam pelningumui pasiekti paukštynuose.

Geriausia praktika apima geras gyvulininkystės praktikas ir geras veterinarines praktikas (GVP). Pavyzdžiai yra geras paukštynų valdymas, specialios žinios apie paukščių ligas ir jų diagnostiką, veterinarinių vaistų veikimo mechanizmus ir ilgametė patirtis teisingai paskiriant ir administruojant veterinarinių vaistų produktus.

Kaip veterinarinės farmacijos įmonė, Dopharma pasižymi visomis, aukščiau išvardintomis, žiniomis. Be to, Dopharma palaiko plačią veterinarinių medikamentų pasiūlą paukščiams ir tikimės ateityje įdiegti daugiau naujų produktų. Tai Dopharmą daro vertingu partneriu ir paukščių veterinarams, ir ūkininkams. Keli pavyzdžiai:

  • Mūsų vet.gydytojų komanda, kurie specializuojasi į skirtingas gyvūnų rūšis
  • Naujų inovatyvių produktų vystymas, pvz. Phenoxypen® WSP
  • Mitybinių preparatų vystymas vadovaujantis EviBan sąvoka (angl. Evidence Based Nutraceuticals – Tyrimais pagrįsti mitybiniai preparatai)

*EPRUMA – europinė programa skirta atsakingam vaistų naudojimui veterinarinėje medicinoje

Produktai

Mūsų produktai skirti paukštininkystei: