Healthy Livestock

Pastovus gyvulininkystės ūkio tobulinimas – tai kasdieninis žmonijos siekis Tai užduotis, kurią mes visi šios industrijos šakos specialistai turime spręsti, kad visuomenė galėtų išgyventi ir klestėti. Mes dedame visas pastangas, kad gyvulininkystė būtų tobulinama kasdien ir nenutrūkstamai. Mes siekame būti pirmaujančiai kompanija šioje srityje. Kitais žodžiais tariant – pažangi ateities gyvulininkystė kartu su Dopharma.

Geriausia praktika pagal gyvūnų rūšis:

Pastovus gyvulininkystės ūkio tobulinimas

Mūsų vizija: Pažangi gyvulininkystė, teigiami rezultatai

Gyvūlininkystės ūkis yra labai svarbus sveikai ir gerai funkcionuojančiai visuomenei. Vis dėl to šiais laikais šie ūkiai patiria didelį spaudimą. Vis stiprėjantis požiūris į gyvūnų gerovę, didėjantis dėmesys maisto saugai ir stiprėjanti (tarptautiniu mastu) konkurencija kelia iššūkį visai pramonei pasistūmėti link “ateities gyvulininkystės”. Atitinkami pokyčiai yra reikalingi siekiant išspręsti šiuos įvairius, kartais konfliktinius, interesus. Mes tikime, kad pažangi gyvulininkystė yra vienintelis sėkmingas kelias norint pasiekti teigiamų rezultatų.

Mūsų misija: nuolatos tobulinti gyvulininkystę

Mes visa savo dėmesį skiriame gyvulininkystei, mūsų užduotis pakelti “ateities gyvulininkystę” į naujus standartus. Tai mūsų misija – nuolat tobulėti gyvulininkystės srityje. Mes tvirtai tikime, kad tai yra įmanoma ir kad dar yra daug sričių , kuriose dar galime tobulėti. Mūsų patirtis rinkoje, įstatymų leidime ir veterinarinių vaistų gamyboje leidžia mums nuolatos siekti naujų ir faktais paremtų sprendimų, kurie prisideda prie šio sektoriaus sekmės.

Diagnostika ir autogeninės vakcinos

Veterinarijos gydytojui yra svarbu atlikti tikslią diagnostiką ir kokybiškai užtikrinti ligų prevenciją. Svarbų vaidmenį ligų prevencijoje atlieka vakcinacija. Tačiau nevisada yra galimybių taikyti komercinę vakciną, o taip pat tam tikrais atvejais jos netgi yra neefektyvios. Tokiu metu veterinarijos specialistas yra priverstas imtis alternatyvių priemonių, pvz. fermoje įdiegti autogenines vakcinas. Autogeninės vakcinos kuriamos pagal individualius užsakymus, kai iš pažeistų sergančio gyvūno audinių yra išskiriamas ligos sukėlėjas. Tokia vakcina naudojama tos pačios fermos gyvulių prevencijai. Autogeninių vakcinų efektyvumo sekmė labiausiai priklauso nuo diagnostinių tyrimų kokybės.

2017 metų rugsėjį, Dopharma ir RIPAC-LABOR susivienijo, kad kuo daugiau žmonių iš skirtingų valstybių galėtų pasinaudoti diagnostikos paslaugomis ir fermose įdiegti autogenines vakcinas. RIPAC-LABOR specializuojasi autogeninių vakcinų kūrime ir gamyboje. Dopharmos tarptautinės žinios ir patirtis užtikrins, kad kuo daugiau klientų pasinaudotų RIPAC-LABOR paslaugomis. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šio susijungimo naudą ir galimybes, veterinarai gali susisiekti su Dopharma (arba su Dopharma atstovu savo šalyje).

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šį kompanijų susijungimą, veterinarai gali susisiekti su “Dopharma” arba susisiekti su “Dopharma” atstovu savo šalyje.