Ką mes veikiame?

Esame plataus paslaugų spektro įmonė, veikianti keliose verslo srityse, tokiose kaip moksliniai tyrimai ir plėtra, produktų gamyba, platinimas, klientų aptarnavimas ir rinkodara. Optimalus skirtingų padalinių bendradarbiavimas gerina įmonės veiklos efektyvumą bei skatina verslumą ir inovatyvumą.

Dopharma tapatybė:

  • Mūsų vizija – pažangi gyvulininkystė, kuri lemtų sveiką mūsų ateitį
  • Mūsų misija – gerinti gyvulių sveikatingumą
  • Mūsų šūkis – siekdami geresnių rezultatų dirbame kartu
  • Mūsų darbo esmė – sveikesni gyvuliai

Moksliniai tyrimai ir plėtra

Veterinariniai vaistai turi atitikti įvairius norminius kokybės reikalavimus (saugos žmonėms, gyvūnams ir aplinkai). Be to, vaisto efektyvumas turi būti įrodytas prieš suteikiant leidimą tiekti vaistą į rinką. Mitybiniams preparatams taip pat reikalaujama pateikti tyrimais pagrįstus sprendimus. Tai yra suprantama, kadangi tikslūs tyrimai yra būtini norint užtikrinti gyvulių sveikatą. Mes turime reikalingos patirties įvairiose srityse: farmakologinių tyrimų, saugos tyrimų (tolerancijos, likučių, ekotoksikologijos) ir (prieš)klinikinių tyrimų (farmakodinamika, farmakokinetika ir lauko bandymai bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais ir ūkininkais).

Akivaizdu, mes keliame aukščiausius reikalavimus savo moksliniams tyrimams. Tyrimai yra atliekami laikantis GLP – geros laboratorinės praktikos standartų ir atliekami dviejose laboratorijose bei mokslinių tyrimų fermoje. Mes visada stengiamės susieti mokslą su praktiniu pritaikymu ir bendrais reikalavimais.

Produktų gamyba

Mums yra labai svarbu, jog mūsų gaminami vaistai būtų ne tik aukščiausios kokybės, bet ir saugūs aplinkai, todėl savo gaminamiems vaistams keliame aukščiausios kokybės reikalavimus. Kadangi visas gamybos procesas yra sutelktas vienoje vietoje, tai leidžia mums atidžiai stebėti ir kontroliuoti gamyboje naudojamas žaliavas ir ingredientus.

Žinoma, mes griežtai laikomės GGP (Geros Gamybos Praktikos) normatyvų. Tačiau mes visada siekiame daugiau ir nuolat stengiamės tobulėti.

Pavyzdžių yra begalė: nuo sterilių injekcijų ir suspensijų iki vandenyje tirpių miltelių, nuo vaistinių premiksų ir barstomų ant pašaro miltelių iki geriamųjų tirpalų. Taip mes sukuriame sprendimus, galinčius išgydyti bet kokį gyvūną, bet kokioje situacijoje.

Produktų asortimentas

Dopharma siūlo ypač platų veterinarinių vaistų ir pašarų papildų asortimentą. Mes siūlome produktus skirtus gydymui ir prevencijai. Mūsų produktai tinkai įvarioms gyvūnų rūšims.

Asortimentą sudaro:

  • antibakteriniai produktai;
  • antiparazitiniai produktai;
  • priešuždegiminiai produktai ir anestetikai;
  • hormonai;
  • korekciniai preparatai;
  • pašarų papildai.

Mes pastoviai tobuliname jau esamus ir kuriame naujus savo produktus ir plečiame jų asortimentą.

Klientų aptarnavimas

Norint užtikrinti aukštą aptarnavimo kokybę, mums svarbu išlaikyti asmeninį ryšį su klientu ir suteikti adekvačią pagalbą. Mūsų klientų aptarnavimo ir pardavimų skyriai yra pasiruošę priimti Jūsų užsakymus ir atsakyti į Jums rūpimus klausimus. Iškilus sudėtingesniems klausimams Jus gali konsultuoti mūsų specialistai. Mūsų klientų aptarnavimo ir pardavimų skyriai – tai tiltas tarp klientų ir mūsų specialistų. Be to, jie padeda analizuoti rinką ir rasti naujus tobulinimo būdus ir inovatyvius sprendimus.

Logistika

Esame plataus veikimo spektro kompanija, todėl patikimumas ir lankstumas turi didelę reikšmę mūsų verslui. Prekių pristatymas yra labai svarbi grandis norint palaikyti ryšį su mūsų klientais, todėl mes renkames partnerius, kurie atitinką mūsų aukštus reikalavimus.

Techninė pagalba

Dopharma visą savo dėmesį sutelkia į gyvulininkystę. Gyvulininkystė – tai savarankiškas sektorius turintis savo dinamiką, specifines problemas ir iššūkius. Norint pasiekti geriausių rezultatų, specializacija ir atsidavimas savo sričiai yra būtini.