Darbo pasiūlymai

Dopharma nuo 1969 yra įsipareigojusi žmonėms, gyvūnams bei jų aplinkai, kad būtų siekiama visų gerovės.  Kaip šeimos valdoma kompanija, mes siekiame stiprių ryšių su savo partneriais. Mokslo ir žinių valdomi, mes nuolat kuriame sumanius ir progresyvius sprendimus žemės ūkiui. Tai darydami, mes deriname savo kompanijos veržlumą su verslumu, kad tobulėtume. Norėdami padėti ir mesdami iššūkius vieni kitiems, mes įdedame reikšmingą indėlį į pažangios gyvūlininkystės vystymąsi. Mūsų, kaip tiekėjo ir aukštos kokybės veterinarinių vaistų gamintojo, visuomenė reikalauja akcentuotis į žemės ūkio tobulinimą.

Ar norėtumėte dirbti Dopharma kompanijoje?

Mūsų vizija: pažangi gyvulininkystė lemia sveiką mūsų ateitį

Gyvūlininkystės ūkis yra labai svarbus sveikai ir gerai funkcionuojančiai visuomenei. Vis dėl to šiais laikais šie ūkiai patiria didelį spaudimą. Vis stiprėjantis požiūris į gyvūnų gerovę, didėjantis dėmesys maisto saugai ir stiprėjanti (tarptautiniu mastu) konkurencija kelia iššūkį visai pramonei pasistūmėti link “ateities pažangios gyvulininkystės”. Atitinkami pokyčiai yra reikalingi siekiant išspręsti šiuos įvairius, kartais konfliktinius, interesus. Mes tikime, kad pažangi gyvulininkystė yra vienintelis sėkmingas kelias norint pasiekti teigiamų rezultatų.

Mūsų misija: gerinti gyvulių sveikatingumą

Mes visa savo dėmesį skiriame gyvulininkystei, mūsų užduotis pakelti “ateities gyvulininkystę” į naujus standartus. Tai mūsų misija – nuolat tobulėti gyvulininkystės srityje. Mes tvirtai tikime, kad tai yra įmanoma ir kad dar yra daug sričių , kuriose dar galime tobulėti. Mūsų patirtis rinkoje, įstatymų leidime ir veterinarinių vaistų gamyboje leidžia mums nuolatos siekti naujų ir faktais paremtų sprendimų, kurie prisideda prie šio sektoriaus sekmės.